GreenexOil Madeni Yağlar

Greenex markası, yurt dışında kendisini kanıtlamış bir kaliteyi ifade etmektedir. Motorların en önemli sorunu olan, kullanım ömürlerini belirleyen aşınma ve korozyona karşı üstün koruma sağlamaktadır. İç kısımlarında oluşan yoğun kirliliği nötralize ederek, motor veriminin devamlılığını garanti etmektedir. Farklı cihaz türlerine ve farklı beklentilere yönelik olarak ürün çeşitleri bulunan Greenex, kullanıldığı motorda performansı ve dayanıklılığı maksimum düzeye yükseltmektedir

Müşteri odaklı servis ve ürün hizmetini , aktif satış ekibi, bayileri ve güçlü operasyon ağı ile tüm ülke geneline ulaştırmaktadır. GreenexOil yağ teknolojisi İstanbul’ da bulunan Ar-Ge laboratuvarlarında sürekli geliştirilmekte, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de madeni yağ sektöründeki gelişmeleri yakından takip ederek, yüzlerce çeşit üstün kaliteli ürünü müşterilerine sunmaktadır .

GreenexOil, günümüz dünyasındaki değişimlere ayak uydurabilmek için çalışanlarının gelişimini ön planda tutan insan kaynakları yaklaşıma sahiptir. İstihdamı arttırmak ve ülkemizin sürdürülebilir kalkınmasına katkıda bulunmak amacıyla , teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek , yatırım yaparak, kaliteli mal ve hizmet üretme misyonu ile sektördeki liderliğini devam ettirmektedir.